508-128-071

Blog

Bądźcie na bieżąco, na naszym blogu umieszczamy wiele ciekawych artykułów o tematyce ślubno-weselnej..

12

mar, 2013

Jak uatrakcyjnić swoje przyjęcie weselne?

By: | Tags: , , | Comments: 1

Wielu z nas przed ślubem zastanawia się, w jaki sposób urozmaicić swoje przyjęcie weselne. Młodzi pragną, aby zarówno dla nich jak i dla gości przyjęcie było niezapomnianym wydarzeniem, aby po latach przyjemnie było wspominać te cudowne momenty.

Sposobów na urozmaicenie przyjęcia jest wiele. Wszystko zależy od preferencji oraz wyobraźni Pary Młodej no i oczywiście od dostępnych funduszy. Niestety nie ma, co się oszukiwać, jedne atrakcje są tańsze inne to już towary luksusowe.

Nasza firma proponuje atrakcje te najchętniej wybierane, nie tylko z uwagi na przystępność cenową, ale również ich wysoką atrakcyjność. Znajdziecie u nas ciekawe pomysły na urozmaicenie Waszej imprezy: przepyszne fontanny czekoladowe, upajające fontanny alkoholowe, oryginalne fontanny serowe, NOWOŚĆ – Fotobudkę – czyli fotografię na wesoło, niezwykłe pokazy baniek mydlanych oraz  palmy owocowe robione na specjalne zamówienie.

 Dzięki niebanalnym atrakcjom Wasi goście oniemieją z zachwytu, a smak belgijskiej czekolady płynącej w fontannach czy szalone zdjęcia z fotobudki będą wspominali jeszcze przez długi czas.

 Życzymy  świetnej zabawy podczas przyjęć weselnych i niezapomnianych wrażeń!!!

Comments

One thought on “Jak uatrakcyjnić swoje przyjęcie weselne?

  1. Mania

    A jakie atrakcje najbardziej polecacie na mniejsze wesele? Planuję takie na pięćdziesiąt osób. Nie wiem, co by się najlepiej sprawdziło. Może coś podpowiecie ;). Zastanawiam się nad czekoladą, ale jestem ciekawa która fontanna sprawdza się najlepiej i czy w ogóle będzie odpowiednia dla takiej małej ilości osób.

    Odpowiedz