508-128-071

Blog

Bądźcie na bieżąco, na naszym blogu umieszczamy wiele ciekawych artykułów o tematyce ślubno-weselnej..

26

cze, 2014

Fontanna czekoladowa – z czym to się je?

By: | Tags: | Comments: 0

Z  czym to się jjee? Co raz częściej pytacie nas co polecamy jako dodatki do fontanny czekoladowej… Przy fontannie może znaleźć się wszystko co można zamoczyć w czekoladzie, a następnie za smakiem zjeść. W naszej ofercie znajdziecie zarówno owoce jak i inne suche dodatki. Wspaniale z czekoladą komponują się winogrona, banany, ananas, pomarańcze oraz kokos. Wiadomo, że w miesiącach letnich mamy znacznie większy wybór poszerzony o owoce sezonowe takie jak truskawki, maliny, brzoskwinie czy arbuz.

images

Przy słodkim stole nie może zabraknąć także suchych dodatków: pianek marshmallow, rurek, wafelków, oraz innych ciasteczek. Dzieci kochają wszystko co słodkie i nie straszne im połączenie słodkiej pianki czy wafelka ze słodką cieplutką czekoladą.

SONY DSC

Nie zapominajmy jednak o tym, że wszystko zależy od preferencji naszych gości którzy będą mieli przyjemność rozkoszować się smakiem przepysznej belgijskiej czekolady. Jedyni kochają kwaśne owoce w słodkiej czekoladzie, dla innych to połączenie jest nie do przyjęcia i sięgają po słodki dodatek…

Dlatego nasz przepis na sukces polega na zaproponowaniu gościom przeróżnych smaków zarówno tych słodkich, kwaśnych czy gorzkich aby każdy mógł wybrać coś dla siebie i w pełni usatysfakcjonowany wspominał słodką wizytę przy fontannie czekoladowej.

 

Sucette-kiwi368X534-112149_L