508-128-071

Blog

Bądźcie na bieżąco, na naszym blogu umieszczamy wiele ciekawych artykułów o tematyce ślubno-weselnej..

30

gru, 2014

„Słodki stół” na wesele – coś dla oka, coś dla podniebienia…

By: | Tags: , , , , , , | Comments: 0

Atrakcje weselne, czy okolicznościowe, zazwyczaj cieszą się dużym zainteresowaniem i przyciągają sporą liczbę gości. Jeżeli atrakcja wykonana jest profesjonalnie, mamy bardzo dużą szansę, że nasi goście wyjdą z imprezy podwójnie zadowoleni. Kolejną ślubną inspiracją, tym razem coś na słodko jest, tak zwany słodki stół.

To wyjątkowa kompozycja smaków, kolorów i kształtów tworząca całość. Istota słodkiego stołu polega nie tylko na tym żeby słodkości świetnie smakowały ale również okazale się prezentowały.
Aby Słodki Stół prezentował się zachwycająco – wszystko musi ze sobą idealnie współgrać. Tak jak wesele, tak i słodki stół może być tematyczny. Jeśli wesele ma jakiś temat, albo kolor przewodni słodycze oraz dekoracje mogą być w ustalonej kolorystyce. Liczy się tutaj zarówno dobór przekąsek jak i wszystkie elementy dekoracji: etykiety, wstążki, naczynia i patery. Istotne jest aby pasował do wesela charakterem albo kolorem. Cup cake, makaroniki, muffiny, żelki, pianki, lizaki – sama słodycz – cieszą podniebienie i oko! Jest to propozycja atrakcji łącząca zarówno niecodzienne doznania smakowe jak i wizualne. Na słodkim stole każdy z gości znajdzie coś dla siebie, a przyjęcie weselne pozostanie w ich sercach słodkim wspomnieniem.

 

krainaatrakcji_targi_22

krainaatrakcji_targi_43

krainaatrakcji_targi_62

krainaatrakcji_targi_39

krainaatrakcji_targi_58