Categories: Blog

by CzekoladowaPasja

Share

Categories: Blog

by CzekoladowaPasja

Share

Pewnie zastanawiacie się czy warto właśnie w taki sposób urozmaicić Wasze przyjęcie?? Czy ciepła czekolada przypadnie gościom do gustu??? Czy atrakcja okaże się trafiona??

Nasuwa mi się odpowiedź tylko jedna – TAK!! – to super pomysł – poniżej postaram się Wam przybliżyć atrakcyjność tej oto atrakcji :)

Fontanny czekoladowe to niewątpliwa nowość w świecie atrakcji na Polskim rynku. Może stanowić świetne uzupełnienie w słodkości każde wesele, komunię a nawet bankiet czy imprezę firmową. Pomysł na czekoladowe fontanny został sprowadzony do Polski po tym, jak stał się absolutnym hitem wszelkiego rodzaju imprez w USA i Europie Zachodniej. Podczas organizowanych przez nas wesel, bankietów, wieczorów panieńskich i kawalerskich fontanny stają się niebywałą atrakcją, nieustannie gromadząc wokół siebie spore grupy gości. Nie do przecenienia jest więc „integracyjna” rola fontanny, która sprzyja rozmowom, zawieraniu nowych kontaktów, budowaniu więzi.

Fontanna czekoladowa, jako jedna z najsłodszych atrakcji z powodzeniem może uzupełniać tort weselny lub urodzinowy, a niekiedy może być idealnym zamiennikiem.  Ciepła prawdziwa belgijska czekolada firmy Barry Callebaut oraz świeżo przygotowane owoce sprawią, że goście będą zachwyceni a ich podniebienia na długo zapamiętają to cudowne połączenie.

Dzięki fontannie czekoladowej Wasi goście będą mieli okazję skosztować oryginalnej belgijskiej czekolady, a dzieci jak to dzieci  wiadomo – im więcej słodkiego – tym większa radość.

Jako dodatek do czekoladowego stołu polecamy palmy owocowe. Na specjalnym stelażu powbijane są koreczki przygotowane ze świeżych owoców. Całość palmy zdobią piękne egzotyczne liście nadające choć odrobinę egzotyczny nastrój Waszemu przyjęciu. Idealnie w kompozycję słodkiego stołu wkomponuje się również fontanna alkoholowa z przygotowanym przez nas przepysznym ponczem.

Jeśli jeszcze zastanawiacie się czy warto zaprosić fontannę czekoladową na Wasze przyjęcie to zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych realizacji.

STAY IN THE LOOP

Subscribe to our free newsletter.

Don’t have an account yet? Get started with a 12-day free trial

Leave A Comment

Related Posts

  • Czy zastanawialiście się jak można w ciekawy i oryginalny sposób podziękować rodzicom? Większość Młodych ogranicza się do zamówienia kwiatów lub koszy ze słodyczami… – ale czy właśnie na taką formę podziękowania zasługują Wasi rodzice? Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom przygotowaliśmy dla Was nie codzienną inspirację… Prezentacja multimedialna składająca się z Waszych zdjęć z dzieciństwa, okresu narzeczeństwa […]

  • [vc_row][vc_column][vc_column_text animation=”no_animation”] Dla tych z Państwa ,którzy niekoniecznie przepadają za słodkościami Czekoladowa Pasja również przygotowała nie lada atrakcję. Pewnie zastanawiacie co to jest i czym jeszcze można zaskoczyć swoich gości. Fontanna serowa jest to bardzo kusząca propozycja, która smakuje wyśmienicie. Działanie takiej fontanny jest dziecinnie proste – to płynący, cały czas podgrzewany sos serowy, inaczej […]

  • Uwielbiacie słodycze? Jeśli tak na Waszym przyjęciu nie może zabraknąć słodkiego stołu zwanego – CANDY BAR. Od pewnego czasu coraz częściej pytacie czy przy fontannie czekoladowej znajdziemy również pianki, rurki czy inne słodkości, dlatego chcąc sprostać jak najlepiej Waszym wymaganiom przedstawiamy kolejną ślubną inspirację SWEET TABLE. Mam nadzieję, że jesteście najedzeni… bo za chwilkę będzie […]

  • A dzisiaj troszeczkę udostępnimy Wam wiadomości na temat sposobu działania fontann czekoladowych. Zapewne zastanawialiście się dlaczego czekolada płynąca po kaskadach jest wciąż ciepła oraz co powoduje że tak równo i płynnie spływa z samej góry.. Poniżej postaraliśmy przybliżyć Wam zasadę działania fontanny czekoladowej. Zasada działania sprzętu jest dziecinnie prosta: do pojemnika fontanny wlewamy wcześniej przygotowaną, […]