508-128-071

Blog

Bądźcie na bieżąco, na naszym blogu umieszczamy wiele ciekawych artykułów o tematyce ślubno-weselnej..

27

sty, 2014

Candy Bar – słodki stół już w Lublinie

By: | Tags: | Comments: 0

Uwielbiacie słodycze? Jeśli tak na Waszym przyjęciu nie może zabraknąć słodkiego stołu zwanego – CANDY BAR.

Od pewnego czasu coraz częściej pytacie czy przy fontannie czekoladowej znajdziemy również pianki, rurki czy inne słodkości, dlatego chcąc sprostać jak najlepiej Waszym wymaganiom przedstawiamy kolejną ślubną inspirację SWEET TABLE. Mam nadzieję, że jesteście najedzeni… bo za chwilkę będzie bardo słodko…

Słodki stół zwany inaczej CANDY BAR czy SWEET TABLE, może być idealnym uzupełnieniem czekoladowej fontanny ale także w pojedynkę okaże się świetna atrakcją. Co raz częściej to właśnie słodki stół zastępuje staromodne patery z ciastami, a nawet stoły wiejskie czy rybne.

Czar słodkiego stołu polega przede wszystkim na tym, aby ładnie się prezentował, świetnie smakował, ale przede wszystkim zgromadził uczestników przyjęcia i sprawił im dodatkową frajdę. Jeśli wesele ma jakiś temat, albo kolor przewodni, słodycze mogą być w ustalonej kolorystyce. Liczy się tutaj zarówno dobór słodkości jak i wszystkie elementy dekoracji: etykiety, wstążki, tła i patery. Aby Słodki Stół wyglądał zachwycająco – wszystko musi ze sobą wspaniale współgrać. Najważniejszy jest pomysł, kompozycja, smak i dobry gust.

Podsumowując jest to zupełnie nowa forma zastosowania i zaprezentowania wszystkiego co słodkie! Candy Bar to niesamowita atrakcja na każdy typ przyjęcia: wesele, urodziny, chrzest, pierwsza komunia, itp. Słodki kącik wywołuje miłe zaskoczenie i zaspokoi niejedne podniebienie! Przygotowany zamiast tradycyjnych ciast na paterach lub jako jego uzupełnienie jest świetnym rozwiązaniem i bardzo Wam go polecam. Wszystko różnorodne, estetycznie podane i niezwykle smaczne.