508-128-071

Blog

Bądźcie na bieżąco, na naszym blogu umieszczamy wiele ciekawych artykułów o tematyce ślubno-weselnej..

1

lut, 2014

Jak podziękować rodzicom?

By: | Tags: | Comments: 0

Czy zastanawialiście się jak można w ciekawy i oryginalny sposób podziękować rodzicom? Większość Młodych ogranicza się do zamówienia kwiatów lub koszy ze słodyczami… – ale czy właśnie na taką formę podziękowania zasługują Wasi rodzice?

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom przygotowaliśmy dla Was nie codzienną inspirację…

Prezentacja multimedialna składająca się z Waszych zdjęć z dzieciństwa, okresu narzeczeństwa z ciekawymi komentarzami jest świetnym sposobem na podziękowanie tym najbliższym. Miny rodziców oglądających Wasze zdjęcia z dzieciństwa -wierzcie nam – bezcenne 🙂 Wiele ze zdjęć, dawno już zapomnianych sprawi im mnóstwo przyjemności a jakże cudowne wspomnienie Waszego dzieciństwa powróci. Jesteśmy pewni, że u wielu z Waszych ukochanych rodziców pojawi się łezka w oku…

Długość trwania prezentacji, liczbę slajdów, podkład muzyczny uzależniony jest od ilości zdjęć, którymi dysponujemy, a także od charakteru prezentacji. Prezentację mogą być sentymentalne… ale także wesołe, zabawne.. Wówczas komentarze również muszą współgrać z całością.

Sami najlepiej znacie swoich najbliższych i na pewno będziecie wiedzieć jaki rodzaj prezentacji sprawi im największą radość.

My od siebie – SZCZERZE POLECAMY -taką formę podziękowania. Każdy oryginalny pomysł i praca jaką w to włożycie będzie zawsze lepsze niż po prostu zamówienie gotowego produktu! Zdajemy sobie sprawę z tego, że wykonanie profesjonalnej prezentacji, zgranie slajdów z podkładem muzycznym oraz komentarzami nie jest prostym zajęciem – dlatego wychodzimy Wam naprzeciw proponując wykonanie takiego pokazu. Nie myślcie, że nie będzie w tym Waszego wkładu!!!!

Wasz wkład będzie największy – to właśnie WY musicie przewertować całą masę zdjęć i wybrać spośród nich te najlepsze!

Sprawcie przyjemność swoim najbliższym – oni są tego naprawdę warci! A Widok łezki w oku – bezcenny!