Ten najpiękniejszy dzień w życiu wciąż jest jeszcze przed Tobą? Chcesz, aby był wyjątkowy i niezapomniany nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twoich gości? Zachwyć ich czymś całkiem nowym!

Bańki mydlane to bardzo spektakularna atrakcja po ceremonii zaślubin czy podczas przyjęcia weselnego.

Bańki mydlane mogą towarzyszyć oprawie ślubu, przywitać Was podczas wyjścia z Kościoła po ceremonii Zaślubin lub podczas składania życzeń. Również w trakcie pierwszego tańca, wirujące wokół Was bańki pomogą stworzyć wyjątkowy nastrój oraz dodadzą Wam blasku.

Z całą pewnością efektowna dawka baniek mydlanych unosząca się od kilku do kilkunastu metrów na pewno oczaruje wszystkich Gości, a oko obiektywu utrwali te bajeczne chwile już na zawsze…

Zdjęcia wśród baniek mydlanych są pełne uroku i będą wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia. Mogą być również atrakcją weselną i ciekawym pomysłem na sesję zdjęciową.Tysiące banieczek wirują nad zgromadzonymi gośćmi, wśród dzieci wzbudzają uśmiech, nie tylko wśród dzieci, mimo woli, patrząc na nie każdy zaczyna się uśmiechać – taki już urok baniek mydlanych…

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z naszych realizacji: http://www.youtube.com/watch?v=ixEJ2SoHkZs

Wbrew powszechnie panującym opiniom – Nasze Bańki mydlane nie pozostawiają plam! Używamy TYLKO specjalnego płyny przeznaczonego do wytwornic baniek mydlanych!