Atrakcje co raz częściej spotykamy podczas przyjęć zarówno rodzinnych jak i tych firmowych. Wielu z nas nie wyobraża sobie zorganizować przyjęcie bez zaproponowania gościom choćby najskromniejszej atrakcji.  Chyba wszyscy znają już fontanny czekoladowe ale czy mieliście przyjemność spotkać się z taką atrakcją jak fontanna alkoholowa ?

Fontanny alkoholowe pojawiły się już dosyć dawno, jednak dopiero teraz zyskują dużą popularność. Dotychczas wiele Młodych Par ograniczało się jedynie do serwowania gościom „czystej” , niekiedy wino czy keg’a z piwem.  Teraz co raz częściej spotykamy drink bar podczas przyjęć weselnych lub właśnie FONTANNY ALKOHOLOWE

Wielu z Was zastanawia się jak działa takie urządzenie, co może płynąć w takiej fontannie?

Działanie jest bardzo proste, pobierany napój za pomocą pompy wypychany jest na sama górę, po czym efektownie spływa po poszczególnych pietrach. Całość wygląda niezwykle efektownie i dostarcza miłej rozrywki.

A co może być serwowane w fontannie???

Zacznijmy od dzieci… ponieważ dla nich zabawa z nabieraniem napoju w kubeczki jest naprawdę F A J N A ! Dla dzieci najczęściej polecamy napoje niegazowane lub soki – taką fontannę można udekorować owocami lub innymi słodkościami.. Kubeczki najlepiej aby były z ulubionymi bohaterami naszych pociech…

A teraz coś co dorośli lubią najbardziej. W fontannie mogą płynąc najróżniejsze napoje alkoholowe, począwszy od ponczu a kończąc np. na bimberku np. przy stole wiejskim. My najchętniej przygotowujemy poncz na bazie Martini i świeżych owoców a także  Blue Curacao oraz soków kokosowo – ananasowych.Całość dopełniona sokami oraz lodem smakuje niezwykle kusząco,a wielu gości powraca nie jednokrotnie po jeszcze „jednego”

Dodatkowym atutem fontanny alkoholowej jest fakt, że gromadzi wokół siebie wiele osób co sprzyja wzajemnemu poznaniu się oraz rozmowom pomiędzy uczestnikami naszego przyjęcia.

Gorąco zachęcamy do wyboru takiej atrakcji!