508-128-071

Blog

Bądźcie na bieżąco, na naszym blogu umieszczamy wiele ciekawych artykułów o tematyce ślubno-weselnej..

22

mar, 2014

Fotobudka Lublin od FOTOILUZJON – HIT atrakcja!!!

By: | Tags: | Comments: 0

Szukacie oryginalnej atrakcji?? Chcecie sprawić aby Wasze przyjęcie było nie zapomniane??? Zastanawiacie się jak podziękować gościom? Mamy dla Was świetne rozwiązanie.

Jak zapewne sami zdążyliście zaobserwować, że przyjęcia weselne organizowane w dzisiejszych czasach troszeczkę odbiegają od wesel organizowanych 10 lat temu…a nawet 5…  Kiedyś wystarczyło zapewnić gościom dach nad głową (czasem lepszy, czasem gorszy),talerzyk, muzykę do rana a jedyną atrakcją jaką można było spotkać był stół wiejski…

Dzisiejsze wesela są w nieco innym klimacie… da się zauważyć dbałość o szczegóły, dekoracje sal czy kościołów..pojawiają się także co raz to wymyślniejsze atrakcje… bo jak sami wiecie… to właśnie atrakcje sprawiają, że Wasze wesele jest inne od wszystkich oryginalne.. – a takie pamięta się długi czas..

Dzisiaj chcieliśmy Wam przedstawić i zarekomendować wspaniałą atrakcję – a jest nią fotobudka Z tą atrakcją gwarancja świetnej zabawy – 100%-towa, dodatkwo każdy z gości otrzymuje niecodzienne podziękowanie w postaci własnych zdjęć wykonanych przy fotobudce, a Para Młoda nie jest skazana na kilkutygodniowe oczekiwanie na zdjęcia od fotografa – ma je natychmiast 🙂

Fotobudka Lublin od firmy Fotoiluzjon – świetna sprawa, zachęcamy do jak naszybszego rezerwowania terminów bo fotobudki są tylko dwie….